Bus Route 22 - Bus 22: Ööliin (sat+sundays/L-P) - Tartu linn
Bus Stops
- 1 - Kesklinn II
- 2 - Raatuse
- 3 - Jaama
- 4 - Paju
- 5 - Sõpruse puiestee
- 6 - Kivilinna
- 7 - Rahumäe
- 8 - Annelinna Gümnaasium
- 9 - Kaunase puiestee
- 10 - Kalda tee
- 11 - Eeden
- 12 - Kanali
- 13 - Pikk
- 14 - Atlantis
- 15 - Vabaduse pst.
- 16 - Raeplats
- 17 - Palmihoone
- 18 - Kroonuaia
- 19 - Kloostri
- 20 - Hurda
- 21 - Kreutzwaldi
- 22 - Tuglase
- 23 - Betooni
- 24 - Vaksali
- 25 - Raudteejaam
- 26 - Lembitu
- 27 - Puusepa
- 28 - Maarjamõisa
- 29 - Tervishoiu
- 30 - Lõuna
- 31 - Ilmatsalu
- 32 - Kannikese
- 33 - Nisu
- 34 - Viljandi mnt.
- 35 - Soinaste II
- 36 - Raja
- 37 -
- 38 - Riia ring
- 39 -
- 40 - Teaduspark
- 41 - FI
- 42 - Tamme pst.
- 43 - Raudtee II
- 44 - Autokeskus
- 45 - Postimaja
- 46 - Ringtee II
- 47 - Jalaka
- 48 - Karete
- 49 - Aardla
- 50 - Ropkamõisa
- 51 - E-Kaubamaja
- 52 - Purde
- 53 - Sõbra
- 54 - Kuu
- 55 - Salemi
- 56 - Kesklinn