Home » Harju maakond » Tallinn » Põhja-Tallinna linnaosa » Education

Learning centers in Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn



Filter by amenity type:

Nearest Services

Kindergarten

  • Kalamaja Lasteaed
    Vana-Kalamaja, 28a 10415 Tallinn
    Phone: +372 641 3656
    Email: kalamaja@la.tln.edu.ee
  • Kalamaja Lasteaed
    Vana-Kalamaja, 28a Tallinn
  • Kolde Lasteaed
    Timuti, 24 10320 Tallinn
    Phone: +372 673 8778
    Email: kolde@kolde.edu.ee
  • Kopli Lasteaed
    Kopli, 104 11711 Tallinn
    Phone: +372 662 5913
    Email: info@kopli.edu.ee
  • Lasteaed Kajakas
    Madala, 13 10315 Tallinn
    Phone: +372 661 5553
    Email: info@kajakasla.edu.ee
  • Lasteaed Kelluke
    Uus-Kalamaja, 6 10415 Tallinn
    Phone: +372 641 3288
    Email: kelluke@la.tln.edu.ee
  • Lasteaed Maasikas
    Vasara, 18 11713 Tallinn
    Phone: +372 662 8787
    Email: maasikas@la.tln.edu.ee
  • Lasteaed Mesipuu
    Kangru, 5 10312 Tallinn
    Phone: +372 661 9285
    Email: mesipuu@la.tln.edu.ee
  • Lasteaed Naeratus
    Niidi põik, 4 10314 Tallinn
    Phone: +372 662 7974
    Email: naeratus@la.tln.edu.ee
    Opening hours: Mo-Fr 07:00-19:00
  • Lasteaed Ojake
    Ädala, 3 10614 Tallinn
    Phone: +372 673 8269
    Email: ojake@la.tln.edu.ee
  • Lasteaed Pääsupesa
    Puhangu, 57 10316 Tallinn
    Phone: +372 601 9398
    Email: info@paasupesa.edu.ee
  • Lasteaed Päikene
    Sõle, 39a 10321 Tallinn
    Phone: +372 602 0638
    Email: paikene@la.tln.edu.ee
  • Lasteaed Rukkirääk
    Rukki, 17 10318 Tallinn
    Phone: +372 601 8295
    Email: rukkiraak@la.tln.edu.ee
  • Lastesõim Päkapikk
    Lõime, 9 10312 Tallinn
    Phone: +372 661 8018
    Email: pakapikk@pakapikk.edu.ee
  • Pelguranna Lasteaed
    Pelguranna, 49 10315 Tallinn
    Phone: +372 601 9088
    Email: direktor@pelgurannala.edu.ee
  • Sitsi Lasteaed
    Vihuri, 3 10311 Tallinn
    Phone: +372 601 9638
    Email: sitsi@la.tln.edu.ee
  • Taime Lasteaed
    Taime, 27 10317 Tallinn
    Phone: +372 602 0279
    Email: taime@la.tln.edu.ee
  • Tallinna Kelmiküla Lasteaed
    Tehnika, 23 10149 Tallinn
    Phone: +372 664 6070
    Email: direktor@kelmikyla.ee
  • Tallinna Lasteaed Mudila
    Niine põik, 5 10412 Tallinn
    Phone: +372 641 4315
    Email: mudila@mudila.edu.ee
  • -
    Ädala, 3

School

  • Ehte Humanitaargümnaasium (none)
    Phone: +372 6020736
    Email: ehtehg@ehtehg.ee
  • GAG (I ja II kooliaste) (none)
    Vana-Kalamaja, 9 10414 Tallinn
  • Kalamaja Põhikool
    Vabriku, 18
  • Karjamaa Põhikool
    Karjamaa, 1
  • Kopli Ametikool
  • Kunstigümnaasium
  • Naval School
    Tööstuse, 54 10402 Tallinn
    Email: mevak@mil.ee
  • Ristiku Põhikool
    Auna
  • Tallinna Euroopa Kool
    Tehnika, 18
  • Tallinna Heleni kool
    Ehte, 7
    Phone: +372 6055490
  • Tallinna Pelgulinna Gümnaasium
  • Tallinna Vaba Waldorfkool
    Tuulemaa, 12 10312 Tallinn
    Phone: +372 601 6504
    Email: tallinn@waldorf.ee
  • -
  • -

University

  • Estonian Academy of Arts
    Põhja pst, 7 Tallinn